UA-214688776-1
Telefon

İLETİŞİM BİLGİLERİ BIRAK

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

 • Vizyon & Misyon

  Yazı Boyutu

  SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi

  Ankara, Çankaya ilçesinde faaliyete geçen Mesleki Yeterlilik Kursumuz akreditesini Milli Eğitim Bakanlığından almış olup Milli Eğitim Bakanlığı hem ruhsatı hemde onayına sahiptir.

  Geride edinmiş olduğu 20 yıllık tecrübesini değerli adaylarına aktarmayı hedefinde barındıran ve bugüne kadar Ehliyetİleri Sürüş Teknikleri ve Sürüş ile ilgili birçok sektörde görev yapmış olan eğitmen kadrosu ile yola çıkmıştır. Sürücülerin önemli bir eğitimden geçmelerini ve bireysel olarak değil toplumsal olarak farkındalıklar yaratmanın ve bilinçlendirmenin farkında olan kadrosu bu yönde geçmişte ve yakın tarihte önemli adımlar atmıştır.

  SRC BelgesiODY Belgesi ve ÜDY Belgesi eğitimlerinin tamamı alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Başarı oranı ilk açıldığı günden bugüne %96’nın aşağısına inmemiştir. Bölgesinde en doğru eğitim ve en kaliteli kurum olma yolunda da kendini ispat etmiştir.

  Gerek bireysel gerekse kurumsal noktada 2018’den günümüze kadar birçok kişiye belge verirken bunun yanında bilinçlendirici sosyal projeler ile de temas etmeyi başarmıştır.

  Alanında en iyi SRC EğitmeniODY Eğitmeni ve ÜDY Eğitmeninden ziyade en iyi SRCODY ve ÜDY Merkezi ünvanını da almıştır.

  Ankara da SRC Belgesi

  Ankara da ODY Belgesi

  Ankara da ÜDY Belgesi

  Sizlerde bilgi almak veya ücretsiz seminer, eğitimlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizlere hemen ulaşınız.

  SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi Hizmet Merkezleri

  Ankara‘nın hemen hemen her bölgesinde SRC BelgesiODY Belgesi ve ÜDY Belgesi olarak hizmet vermekteyiz.

  Sizlerde src belgesi, ody belgesi, üdy belgesi ihtiyaç duymanız halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Merkezimiz kurduğu günden bugüne amacının eğitim olduğunu benimsemiş ve bu çizgiden hiç bir şekilde çıkmamış ve hedefi daima bu çizgi üzerinde bilinçli adaylar yetiştirmek olmuştur. Türkiye‘nin ve hatta özelikle Ankara bölgesinin en iyi src kursu olmak ve olabilmekte bu özverili çalışmanın ürünü olduğunun farkında olmuş ve hedeflerini daima yükseklere taşıyarak bugün ki vizyon oluşumunu tamamlamıştır ve tamamlamaya devam etmektedir.